about2-neeew-1024x447

2014 yılında Istanbul’da kurulan Nova Art Mimarlık; Okan Karabulut ve ekibi olarak; iç mimari – mimari proje, uygulama ve iç mimari danışmanlık alanlarında hizmet vermekte olan bir iç mimarlık ofisidir.

Geçmişin tecrübesi ve geleceğin vizyonu ile hızla değişmekte olan çağdaş hayatın ihtiyaçlarına en doğru mekansal çözümler yaratmayı amaçlar. Her proje sürecinde kullanıcı ve mekan ilişkilerini, ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurarak kimliğiniz ile bir bütün olacak en doğru tasarımın ortaya çıkmasına büyük önem gösterir. Tasarım, proje ve uygulama sürecinde danışanlarıyla kesintisiz bir iletişim olmasına özen gösterip, tüm süreci yöneterek sizin için en iyisi olması için çalışıp hayalinizi gerçeğe dönüştürür.

MULTİDİSİPLİNER BİR TASARIM ANLAYIŞI İLE ÇALIŞIR.
18
PROJE
11
MÜŞTERİ

KURUCU
HAKKINDA

Kurucu

Okan Karabulut

Mimarlık yazıyla değil çizgiyle ifade sanatıdır…

İstanbul doğumlu Okan Karabulut 2017 yılında İç Mimarlık bölümünden mezun oldu. 2014 yılında henüz öğrenciyken Nova Art Mimarlık şirketini kurarak, çeşitli ofis, konut, otel ve mağaza projelerine dahil oldu. Kendisi günümüzde bu alanlarda mekan tasarımı ve uygulamalarına devam etmektedir.